Integracja w kajaku

Jeśli chcesz zorganizować wyjazd, w czasie którego twoi pracownicy odetchną świeżym powietrzem, zrelaksują się, poznają bliżej, a jednocześnie popracują nad swoją tężyzną fizyczną, to nie ma lepszej opcji niż wspólny spływ kajakowy. Kajaki, które wynajmuje się na takie okazje zwykle są jedno i dwuosobowe.

Wykwalifikowani instruktorzy nauczą jak obchodzić się ze sprzętem, nawet tych, którzy z tym sportem stykają się po raz pierwszy. Dzięki specyficznej budowie kajaków, założeniu kapoków i naturalnie obecności ratownika masz pewność, że wyjazd jest zupełnie pozbawiony ryzyka.

Spływ zapewnia całą masę wrażeń i atrakcji. Od pięknych widoków roztaczających się po obu stronach, aż to obcowania z dziką naturą zamieszkującą tereny cieku i okolic – ptactwo wodne, ryby, być może nawet bobry pracowicie budujące swoje żeremia.

Długość i poziom trudności trasy można dostosować do wieku i umiejętności uczestników wyprawy. Chodzi tu wszak o zabawę, nie o morderczy trening wytrzymałościowy, który nie przyniesie nic, prócz zakwasów.

Miłym zakończeniem spływu będzie na pewno ognisko i pieczenie kiełbasek oraz jeśli wszyscy wyrażają taką chęć nocleg pod namiotami na łonie natury. Zaletą takiej wyprawy jest jej elastyczność – właściwie każdy element można zmieniać i dopasowywać do możliwości i upodobań osób biorących udział.

www.towarzystwozdrowia.pl www.rallycross-news.pl