Polak i Węgier, dwa bratanki? Oczywiście, że tak. Dzięki kilkudniowemu wyjazdu do tego pięknego kraju przekonasz się o tym na własnej skórze. Na północy znajduje się nieduże miasto, Eger, które jest znane jako miejscowość uzdrowiskowa. Są tam lecznicze źródła termalne i kompleks basenów zajmujący ponad 7 hektarów.

Do dyspozycji jest zbiornik z wodą siarczaną, z masażem wodnym, z rotacyjnym obiegiem wodnym oraz zasilany radonową wodą termalną. Poza tym w skład kompleksu wchodzą także sauny, hamman i kabina aromowa. Nasi przodkowie wieki temu docenili dobroczynne działanie gorących źródeł. Kąpiele tego typu działają pozytywnie zarówno na ciało, jak i ducha.

Eger słynie nie tylko z uzdrowiska. To także miejsce, gdzie wyrabia się doskonałe węgierskie wina. Na wyjeździe integracyjnym nie może zabraknąć tego trunku. Wiele ośrodków w swojej ofercie ma wieczory winiarskie, w czasie których można się wiele dowiedzieć o uprawie winorośli, procesie dojrzewania i przechowywania wina, a także naturalnie skosztować lokalnych gatunków.

Pozwól się uwieść pięknu tego kraju, podaruj swoim pracownikom odrobinę luksusui relaksu, a przekonasz się, że wrócą do swoich obowiązków ze zdwojoną energią.

renowator.org.pl