Tam, skąd płynie napój bogów

Imprezy integracyjne w klubach szybko się nudzą. Jeśli przychodzi czas poszukać alternatywy, być może doskonałym miejscem dla twoich pracowników będzie winnica? Wcale nie trzeba wyjeżdżać do słonecznej Hiszpanii lub Włoch, by przekonać się jak powstaje ten trunek.

W Polsce, zwłaszcza na południu odnaleźć można malowniczo sytuowane pola winorośli. Ośrodki, które w ofercie mają zwiedzanie tego typu obiektów z chęcią dopasują ofertęi program wyjazdu do potrzeb konkretnej firmy.

Zwykle obejmuje on poza samym oprowadzeniem degustację lokalnych win wraz z wykładem sommeliera. Nigdy nie są to jedyne atrakcje.

Inne dobiera się zwykle zależnie od pory roku – kuligi zimą, spływy tratwami lub wycieczki rowerowe latem. Warto rozważyć zorganizowanie wieczorem zabawy tanecznej dla pracowników lub ogniska, jeśli warunki atmosferyczne sprzyjają.

Niektóre winnice mają w swojej ofercie specyficzne możliwości znane większości ludzi z filmów – jak wyciskanie moszczu winogronowego stopami. Interesującą atrakcją jest zorganizowanie zawodów dla pracowników.

Konkurencje zależą od inwencji twórczej prowadzącego – podnoszenie beczek z winem, bieg slalomem na czas z tacą pełną kieliszków wina oraz oczywiście konkurs kiperski, czyli rozpoznawanie win po smaku i aromacie.

https://wujekharvey.pl/c/obudowy-iphone www.12blot.pl