Assistance na Europę

www.fuscher.com.pl

Wybierasz się na wycieczkę po Europie samochodem, ale po nocach Ci się śni, że Twój samochód popsuł się kilka tysięcy kilometrów od domu? Skieruj swoje kroki do towarzystwa ubezpieczeniowego i wykup ubezpieczenie assistance na Europę, dzięki któremu będziesz podróżować bezpiecznie. W przypadku, gdy nasz samochód popsuje się na trasie za granicą, dzięki pakietowi assistance na Europę szybko uzyskamy pomoc. Holowanie do warsztatu, naprawa, samochód zastępczy – w zależności od zakresu ubezpieczenia, możemy na to liczyć. Różne towarzystwa ubezpieczeniowe proponują różne okresy ubezpieczenia.

Można wykupić assistance na Europę na cały rok lub tylko na 10 bądź 30 dni, kiedy zamierzamy podróżować po europejskich krajach. Tym samym nie trzeba wiązać się umową na cały rok, ale trzeba się liczyć, że pakiet krótkoterminowy może być droższy. Jeżeli podróżujemy po innych krajach kilka razy w roku ze względu na pracę, nie należy się zastanawiać i wykupić assistance długoterminowo. Warto zainteresować się, co oferuje dany pakiet assistance.

W niektórych ofertach jest to tylko odholowanie do najbliższego warsztatu w przypadku awarii. Zdarza się, że niektórzy ubezpieczyciele proponują limit holowania do tysiąca kilometrów. Trzeba wiedzieć, że czasem towarzystwo ubezpieczeniowe wymaga, aby mieć w ich firmie wykupiony także pakiet OC i AC. Zatem, jeśli nie chcesz, aby awaria samochodu popsuła ci humor i świetną zabawę na wakacjach, zainwestuj w ubezpieczenie assistance na Europę.